top of page

Film ślubny

Termin w kościele lub urzędzie zamówiony? Sala wybrana? Pora zatem odhaczyć kolejne elementy z listy i zadbać o pamiątkowe zdjęcia lub nagrania z najważniejszego dnia w życiu. Teledysk ślubny jest waszym marzeniem? Zatem kamerzysta na wesele i ślub w Warszawie poszukiwany od zaraz! Pozwól, że zapiszemy na taśmie filmowej ujęcia, dla których scenariusz napisała wasza miłość.


Chwile zapisane w pamięci


Film weselny to od lat najpopularniejsza pamiątka z dnia ślubu. Pozwala w dowolnej chwili wrócić do magicznego momentu przysięgi, życzeń czy zabawy do białego rana. Nagranie towarzyszy parze przez całe małżeńskie życie. Dla młodych par nasz duet kamerzystów przygotowuje dwa rodzaje materiałów - kilkuminutowy teledysk ślubny, który z powodzeniem można odtwarzać w dowolnej chwili lub w całości publikować w social mediach, oraz film weselny, zmontowany z najbardziej wzruszających i zabawnych momentów całonocnej imprezy.


Jakość premium


Dzięki profesjonalnemu sprzętowi kamerzysta na ślub i wesele może przygotować teledysk i film godne największych kinowych ekranów. Nasz nie tylko weselny duet zapewni ci jakość godną hollywoodzkich produkcji – nie tylko pod względem wizualnym, ale i dźwiękowym. Stabilny obraz, troska o kolory i wszystkie detale – zapewniamy film weselny w pełni oddający dnia ślubu.


Artystyczna forma sesji plenerowych


Muzyka w tle, ujęcia realizowane w dowolnej scenerii – jako doświadczeni kamerzyści dbamy o to, by realizacja teledysku ślubnego i filmu z wesela miała również wydźwięk artystyczny. Wielkie wzruszenia gości, miłość definiowana spojrzeniem i gestami małżonków wymagają wyjątkowej oprawy. Gdy weselne emocje już opadną, proponujemy dodatkowe nagranie do filmu - ujęcia plenerowe zrealizowane bez ślubnego stresu, bez ograniczeń czasowych, będą idealnym uzupełnieniem materiałów zgromadzonych w dniu ślubu i wesela. Jeśli wolicie, by kadry powstały w zaciszu waszego wspólnego domu lub miejsca, w którym narodziła się wasza miłość, nie ma problemu. Kamerzyści będą wszędzie tam, gdzie wasze uczucia i wspomnienia.


Para młoda proszona na plan!


Zapraszamy do kontaktu. powiemy o szczegółach i z przyjemnością sprawdzimy, czy wasza najpiękniejsza data jest wolna w naszym kalendarzu. Teledysk ślubny i film z wesela otrzymasz w ciągu 4 miesięcy od wydarzenia.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Jak zorganizować ślub w plenerze

Późna wiosna i lato słyną jako sezon ślubny — narzeczeni chcą jak najlepiej wykorzystać piękną pogodę i przyjemną aurę, aby ich wielki dzień był idealny pod każdym względem. W związku z tym coraz popu

Najważniejsze dodatki do garnituru ślubnego

W przygotowaniach do najważniejszego dnia w życiu młodej pary jedną z bardzo ważnych pozycji zajmuje ubiór. I chociaż jesteśmy przyzwyczajeni do zamieszania wokół białych sukien, mężczyzn traktuje

Comments


bottom of page