top of page

Film ślubny

Termin w kościele lub urzędzie zamówiony? Sala wybrana? Pora zatem odhaczyć kolejne elementy z listy i zadbać o pamiątkowe zdjęcia lub nagrania z najważniejszego dnia w życiu. Teledysk ślubny jest waszym marzeniem? Zatem kamerzysta na wesele i ślub w Warszawie poszukiwany od zaraz! Pozwól, że zapiszemy na taśmie filmowej ujęcia, dla których scenariusz napisała wasza miłość.


Chwile zapisane w pamięci


Film weselny to od lat najpopularniejsza pamiątka z dnia ślubu. Pozwala w dowolnej chwili wrócić do magicznego momentu przysięgi, życzeń czy zabawy do białego rana. Nagranie towarzyszy parze przez całe małżeńskie życie. Dla młodych par nasz duet kamerzystów przygotowuje dwa rodzaje materiałów - kilkuminutowy teledysk ślubny, który z powodzeniem można odtwarzać w dowolnej chwili lub w całości publikować w social mediach, oraz film weselny, zmontowany z najbardziej wzruszających i zabawnych momentów całonocnej imprezy.


Jakość premium


Dzięki profesjonalnemu sprzętowi kamerzysta na ślub i wesele może przygotować teledysk i film godne największych kinowych ekranów. Nasz nie tylko weselny duet zapewni ci jakość godną hollywoodzkich produkcji – nie tylko pod względem wizualnym, ale i dźwiękowym. Stabilny obraz, troska o kolory i wszystkie detale – zapewniamy film weselny w pełni oddający dnia ślubu.


Artystyczna forma sesji plenerowych


Muzyka w tle, ujęcia realizowane w dowolnej scenerii – jako doświadczeni kamerzyści dbamy o to, by realizacja teledysku ślubnego i filmu z wesela miała również wydźwięk artystyczny. Wielkie wzruszenia gości, miłość definiowana spojrzeniem i gestami małżonków wymagają wyjątkowej oprawy. Gdy weselne emocje już opadną, proponujemy dodatkowe nagranie do filmu - ujęcia plenerowe zrealizowane bez ślubnego stresu, bez ograniczeń czasowych, będą idealnym uzupełnieniem materiałów zgromadzonych w dniu ślubu i wesela. Jeśli wolicie, by kadry powstały w zaciszu waszego wspólnego domu lub miejsca, w którym narodziła się wasza miłość, nie ma problemu. Kamerzyści będą wszędzie tam, gdzie wasze uczucia i wspomnienia.


Para młoda proszona na plan!


Zapraszamy do kontaktu. powiemy o szczegółach i z przyjemnością sprawdzimy, czy wasza najpiękniejsza data jest wolna w naszym kalendarzu. Teledysk ślubny i film z wesela otrzymasz w ciągu 4 miesięcy od wydarzenia.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

W przygotowaniach do najważniejszego dnia w życiu młodej pary jedną z bardzo ważnych pozycji zajmuje ubiór. I chociaż jesteśmy przyzwyczajeni do zamieszania wokół białych sukien, mężczyzn traktuje

Zawarcie związku małżeńskiego to wyjątkowe przeżycie. Nic dziwnego, że młode pary chcąc uwiecznić to wydarzenie, decydują się na teledysk ślubny. Pamiętajmy jednak, że film nie musi składać się jedy

bottom of page