top of page

Przedstawimy się

Cześć!
       Bardzo nam miło, że chcesz poznać nas bliżej. Z tej strony Olena i Ruslan – para, która po uszy zakochała się w sobie i w pięknych, emocjonalnych filmach ślubnych.
       Od ponad 12 lat tworzymy zgrany duet filmowy, tworząc dla Was wyjątkowe pamiątki ślubne. Dobrze znamy te motyle w brzuchu, wiemy, jak smakuje miłość. Swoje doświadczenia wykorzystujemy w czasie pracy.
       Choć każda para jest zupełnie inna – wszystkich łączy jedno –
EMOCJE. One nigdy nie kłamią. Jeśli dobrze im się przyjrzysz – uchwycisz całą esencję. Takie są nasze filmy ślubne. Największą inspiracją dla nas są Wasze UCZUCIA. Pozytywny vibe, uśmiech, który można zobaczyć w oczach, przyjemne ciarki na rękach, drżenie warg i wzruszenia…
       
Film ślubny to opowieść o Was. O tym, co siedzi w Waszych sercach. Nie chodzi tylko o pokazanie tego dnia – ale o opowiedzenie za pomocą artystycznych ujęć Waszej historii, emocji, relacji z bliskimi – szczęścia, które Was otacza.
       Jacy jesteśmy? Prawdziwi i mocno zakochani. W dniu ślubu dzielimy się z Wami dobrą energią. Dbamy o Was, jak o najbliższych przyjaciół. Dlaczego? Bo wiemy, jakie to ważne!
      Czujesz, że znajdziemy wspólny język? Zapraszamy do kontaktu! Chętnie umówimy się z Wami na spotkanie, aby omówić szczegóły Waszego wymarzonego filmu ślubnego.
119182152_368583560818456_8883316225239373768_n.jpg
bottom of page