top of page

Sesja plenerowa

           Naszym celem jest zaoferowanie Wam usług na najwyższym poziomie, sprawiając, że pierwszy dzień Waszego małżeństwa nie ulegnie zatarciu i zapomnieniu. Zajmujemy się uwiecznianiem emocji, piękna i szczęścia, które będą Wam towarzyszyć tego dnia. Nasze usługi realizujmy w Warszawie i jej okolicach, obejmują między innymi fotoreportaże, sesje zdjęciowe w plenerze oraz bardzo popularne ostatnimi czasy, nowoczesne teledyski, na których znajdą się najbardziej wyjątkowe momenty tego dnia. Mam nadzieję stworzyć dla Was piękną i wyjątkową pamiątkę.

Ślubne sesje plenerowe

            Wspólne pozowanie do zdjęć to nie tylko kolejny obowiązek, etap do odhaczenia w trakcie przedweselnej gorączki, ale także moment wytchnienia dla zakochanych. Obok pięknych krajobrazów i romantycznych momentów, zakochani zyskują możliwość zrobienia sobie przerwy od zgiełku towarzyszącego planowaniu ślubu i wesela. Sesja ślubna w plenerze to przede wszystkim dzielone wspólnie momenty, uchwycenie Waszych charakterów oraz wspólnych relacji i łączącej Was dynamiki. To doskonały moment na odkrycie swoich uczuć i emocji, które dodatkowo wzbogacą każde ujęcie i każdą scenę.

            Podczas sesji w plenerze będziecie mogli zachwycić si sobą w pięknym otoczeniu, w naturalnym świetle i w pełnej swobodzie - bo to na tym w końcu zależy nam najbardziej. Dzięki temu zyskacie nie tylko piękne ujęcia, które będziecie mogli umieścić w ozdobnych ramkach i grubych albumach, ale także sceny, które będą mogły pojawić się w Waszym nowoczesnym teledysku ślubnym.

Organizacja ślubnej sesji w plenerze

        Spotkanie odbywa się zwykle przed ślubem lub po nim, w dogodnym dla Was terminie i preferowanym miejscu. Jeśli nie macie konkretnego pomysłu na styl sesji (klasyczny, czy może bardziej nowoczesny?) lub plener– bez obaw, postaramy się Wam doradzić. Razem wybierzemy odpowiednie miejsca i style zdjęć, aby uzyskać efekt, który spełni Wasze oczekiwania – w zależności od tego, czy zależy Wam tylko na fotografiach, czy też Waszym marzeniem jest nowoczesny teledysk ślubny.

Profesjonalne sesje zdjęciowe dla nowożeńców

           Mamy nadzieję, że wzbudziliśmy Wasze zainteresowania. Chętnie odpowiemy na Wasze pytania, zarówno te dotyczące sesji, fotoreportaży, jak i teledysków ślubnych. Prosimy o kontakt w celu przedstawienia szczegółów ewentualnej współpracy.
bottom of page