top of page

Film ślubny - Pakiet 1

Ten moment zdarza się tylko jeden raz w życiu. Jest wyjątkowy, a na jego wartość składa się wiele wydarzeń — również tych, które nie dzieją się w dniu ślubu, tylko o wiele wcześniej, jeszcze zanim przyszła Panna Młoda powie „tak”. Pierwsza randka, złapanie za rękę i poważne rozmowy od serca. Ulubione miejsce spotkań, piosenka, a nawet deser.

To wszystko tworzy Waszą historię, czyli niepowtarzalny ciąg wspomnień, który tego jednego dnia będzie widoczny jedynie dla Was. Jednak razem z nami możecie przeżyć wszystko jeszcze raz, od początku, aż do... północy, bo właśnie wtedy wyłączamy wszystkie kamery i wracamy montować Wasz teledysk ślubny, czyli krótki film z wesela.

Film z wesela – co wchodzi w skład pakietu 1?

Oczywiście podstawą każdego zestawu jest zebranie materiału do stworzenia teledysku ślubnego, czyli filmowanie w jakości 4K, oraz gotowy produkt. Film z wesela w tym pakiecie będzie trwał od 5 do maksymalnie 6 minut.

Oprócz tego oferujemy profesjonalną korekcję kolorystyczną teledysku. Innymi słowy, wyciągamy ze scenerii oraz całego wydarzenia tyle, ile to możliwe. W ten sposób jesteśmy w stanie podkreślić charakter ceremonii, panujące nastroje czy nawet wybrany przez Was wystrój sali. Podobnie w przypadku dźwięku — obrabiamy wszystko tak, żeby nic nie zakłócało najważniejszego przekazu na filmie z ceremonii oraz wesela. Redukujemy szumy, wyrównujemy poziomy i podkładamy odpowiednią muzykę.

Gotowy teledysk ślubny zapisujemy na specjalnym, spersonalizowanym pendrivie.

Teledysk ślubny — jak wygląda współpraca z nami?

Będziemy Wam towarzyszyć od momentu przygotowań. Dlaczego? Ponieważ to właśnie wtedy widać na wszystkich twarzach wiele emocji, które osiągają swój szczyt podczas ceremonii i wesela. Lubimy mówić, że właśnie wtedy na filmie dzieje się magia, którą łatwo zaobserwować w Waszych oczach. To dla takich momentów bierzemy aparaty w rękę, ponieważ dzięki nim możemy pokazać Wam na teledysku ślubnym nie tylko to, co czuliście tego dnia, ale również te chwile, które Wam umknęły, na przykład wzruszenie rodziców podczas wesela.

Zaintrygowaliśmy? Jeśli tak, to skontaktujcie z nami, a my stworzymy dla Was wspaniały film ślubny, do którego będziecie wracać z utęsknieniem.
bottom of page