top of page

Filmowa sesja narzeczeńska - jak ją wykorzystać?

Czas narzeczeństwa jest szczególny, i to nie tylko ze względu na przygotowania ślubne. Wasze uczucie przepięknie rozkwita, a wy razem z nim w oczekiwaniu na wielki dzień. Nie pozwólcie, by unosząca się wokół magia i szczęście, które z was emanuje, odeszło w niepamięć! Je też warto uwiecznić! Najlepiej podczas narzeczeńskiej sesji filmowej. A potem pozostaje dzielić się tym szczęściem ze światem! Jak? Podpowiadamy w naszym poradniku. Zobacz, jak wykorzystać filmową sesję narzeczeńską podczas ślubu.
Filmowa sesja narzeczeńska w mediach społecznościowych

Wyobraźcie sobie, jak wasi najbliżsi beztrosko przeglądają Facebooka. Rutynowo, tak jak co dzień. Aż tu nagle, ich oczom ukazuje się film z wami w roli głównej i wiadomością o waszym wielkim dniu! Jest to naprawdę unikalna zapowiedź. Wasz ślub staje się poniekąd wydarzeniem medialnym, pozostawiając niezatarte wrażenie w niczego niespodziewających się gościach. Film ten, wzorowany na trailerach kinowych produkcji z wykorzystaniem najbardziej efektywnych scen z filmowej sesji narzeczeńskiej, stworzy efekt tajemniczości i suspensu.


Filmowa sesja narzeczeńska, czyli niepowtarzalne zaproszenie ślubne


Nieodzownym elementem przygotowań do ślubu jest wręczanie gościom zaproszeń. Jakkolwiek tej tradycji powinno stać się zadość, jest tu również miejsce na pewną dozę odstępstw. Pendrive z filmem zamiast papierowego zaproszenia? Tak! Zaskoczcie swoich gości, wręczając zaproszenie w formie nagrania z ujęciami z filmowej sesji narzeczeńskiej. Pokażcie waszą miłość w naturalnej odsłonie i namalujcie nią najpiękniejsze i najbardziej wymowne zaproszenie ślubne na świecie!


Filmowa sesja narzeczeńska w ramach podziękowań


Dzień ślubu to nowy etap pięknej drogi, ale jednocześnie czas podsumowań i podziękowań dla tych, którzy do tej pory z wami nią kroczyli. Wyraźcie wdzięczność, jaką w stosunku do nich czujecie. Wyświetlając bliskim ujęcia nakręcone podczas filmowej sesji narzeczeńskiej, przybliżcie swoją historię, ich udział w niej i podzielicie się z gośćmi tym, co dla was najważniejsze. Wasze pasje, wspólne chwile, to co was połączyło na dobre i jeszcze lepsze. Wyraźcie to sobą, słowami, muzyką - wszystkim, co tak wspaniale opowiada o was i co zostało uwiecznione podczas filmowej sesji narzeczeńskiej.

Atrakcje weselne z wykorzystaniem filmowej sesji narzeczeńskiej


Podczas wesela nie możecie być cały czas wszędzie i ze wszystkimi. Ale możecie sprawić, że nikt o was nie zapomni. I to w wyjątkowo pozytywnym tego stwierdzenia znaczeniu! Wystarczy, że wzbogacicie atrakcje weselne dla gości elementami multimedialnymi, czyli krótkimi nagrywkami. Często sale weselne oddają do dyspozycji rzutniki, czy ekrany, na których możecie wyświetlić fragmenty filmu.

Już na samym wejściu gości może przywitać pamiątkowa tablica ze zdjęciami z filmowej sesji narzeczeńskiej. Ujęcia z waszej produkcji mogą też umilać czas gościom czekającym w kolejce do fotobudki lub ślubnego baru. Film może stać się także źródłem uśmiechu i mnóstwa dobrych emocji podczas rozwiązywania oczepinowego quizu wiedzy o bohaterach filmu!


Ujęcia filmowej sesji narzeczeńskiej jako prezent dla gości


Na pożegnanie, podarujcie gościom upominki z wykorzystaniem zdjęć z waszej filmowej sesji narzeczeńskiej. Mogą to być wasze zdjęcia oprawione w stylowe ramki lub fantazyjne kubki z nadrukiem, stanowiące nieodzowną pamiątkę tego cudownego wieczoru.

Filmowa sesja narzeczeńska to niecodzienny sposób na uwiecznienie rozkwitającej miłości. Odpowiednio wpleciona, stylem zbliżona do ślubu i wesela, może stać się również niepowtarzalnym elementem waszej uroczystości. Niezależnie od sposobu, w jaki ją wykorzystacie, pozostawi gości pod głębokim wrażeniem, a wam pomoże dzielić się z nimi swą wielką radością i uczuciami.

--

Chcesz umówić się na filmową sesję narzeczeńską? Realizujemy zarówno filmy narzeczeńskie, filmy reportażowe z dnia ślubu, jak i filmy ślubne w plenerze, które są niezwykle artystyczną i emocjonalną pamiątką, tego niezwykłego czasu. Zapraszamy do kontaktu!


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Jak zorganizować ślub w plenerze

Późna wiosna i lato słyną jako sezon ślubny — narzeczeni chcą jak najlepiej wykorzystać piękną pogodę i przyjemną aurę, aby ich wielki dzień był idealny pod każdym względem. W związku z tym coraz popu

Film ślubny

Termin w kościele lub urzędzie zamówiony? Sala wybrana? Pora zatem odhaczyć kolejne elementy z listy i zadbać o pamiątkowe zdjęcia lub nagrania z najważniejszego dnia w życiu. Teledysk ślubny jest w

Najważniejsze dodatki do garnituru ślubnego

W przygotowaniach do najważniejszego dnia w życiu młodej pary jedną z bardzo ważnych pozycji zajmuje ubiór. I chociaż jesteśmy przyzwyczajeni do zamieszania wokół białych sukien, mężczyzn traktuje

Comments

Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page