top of page

Film ślubny w plenerze - gdzie warto się wybrać?

Zawarcie związku małżeńskiego to wyjątkowe przeżycie. Nic dziwnego, że młode pary chcąc uwiecznić to wydarzenie, decydują się na teledysk ślubny. Pamiętajmy jednak, że film nie musi składać się jedynie ze scen mających miejsce w kościele czy podczas przyjęcia. Sesja w plenerze to dobre rozwiązanie, aby wzbogacić film o dodatkowe ujęcia. Jakie miejsca sprawdzą się w przypadku teledysku ślubnego? Polskie łono natury czy romantyczne włoskie uliczki? Spieszymy z odpowiedzią!


Decyzja o wyborze idealnego miejsca w dużej mierze zależy od preferencji pary. Jako profesjonaliści wiemy jednak, gdzie warto się udać, aby końcowy efekt był spektakularny.


Dla miłośników natury


Polskie góry to miejsce, które świetnie sprawdzi się jako tło teledysku ślubnego. Do stworzenia odpowiedniego klimatu nie potrzeba wiele. Widoki zapierające dech w piersiach, ośnieżone szczyty czy poranna mgła na polanie wystarczą, aby uzupełnić Waszą historię miłosną. Nie jesteście fanami gór, ale zależy Wam na krajobrazach? Zielone lasy i malownicze łąski to również okoliczności, których nieograniczona przestrzeń pozwoli na realizację pięknego teledysku.


A może nad morze?


Choć Bałtyk ma zarówno zwolenników, jak i przeciwników, to nie można mu odmówić jednego – jest znakomitym wyborem, jeśli chodzi o sesję w plenerze. Bez względu na to, czy marzycie o romantycznych ujęciach przy zachodzącym słońcu, czy też zależy Wam na zabawnej sesji w morskich falach. Morze to nieskończona liczba możliwości. Piasek, klify i woda - czego chcieć więcej od idealnego pleneru?


Uliczki europejskich miast


Waszym marzeniem jest nastrojowa sesja ślubna? Urokliwe weneckie uliczki a może klimatyczne zakamarki Pragi? Oba miasta to nieograniczone źródło czarujących miejsc, które świetnie sprawdzą się jako plener do nagrania ujęć rodem z najromantyczniejszych filmów miłosnych. Oświetlone uliczki i starodawna architektura. Trudno o piękniejsze okoliczności!


Zdecydujcie się na miejsce zgodne z Waszymi oczekiwaniami i estetyką, a my wykorzystamy jego potencjał i stworzymy niepowtarzalną ekranizację Waszej historii miłosnej!

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Jak zorganizować ślub w plenerze

Późna wiosna i lato słyną jako sezon ślubny — narzeczeni chcą jak najlepiej wykorzystać piękną pogodę i przyjemną aurę, aby ich wielki dzień był idealny pod każdym względem. W związku z tym coraz popu

Film ślubny

Termin w kościele lub urzędzie zamówiony? Sala wybrana? Pora zatem odhaczyć kolejne elementy z listy i zadbać o pamiątkowe zdjęcia lub nagrania z najważniejszego dnia w życiu. Teledysk ślubny jest w

Najważniejsze dodatki do garnituru ślubnego

W przygotowaniach do najważniejszego dnia w życiu młodej pary jedną z bardzo ważnych pozycji zajmuje ubiór. I chociaż jesteśmy przyzwyczajeni do zamieszania wokół białych sukien, mężczyzn traktuje

Comments


bottom of page